Chcete se pobavit, poučit a zůstat v kontaktu s angličtinou?

Vyzkoušejte si zdarma měsíční členství v online klubu "Citáty v angličtině"

CITÁTY V ANGLIČTINĚ


Chodili jste na angličtinu, dosáhli jste mírné nebo střední pokročilosti, ale teď už dlouho se svou angličtinou nic neděláte? Chtěli byste ji dát do pohybu, ale nevíte jak na to?

"Citáty v angličtině" je mini-kurz v délce 8 týdnů. Jednou za 4 dny dostanete email s proklikem do své členské sekce k novému citátu v angličtině (s českým překladem). Bude-li se vám líbit, můžete si ho i stáhnout v pdfku na svůj počítač. Jednotlivé citáty jsou postupně uvolňovány a členská sekce se postupně "zaplňuje". Vy do ní máte přístup a můžete se tak k citátům libovolně vracet. 

Chcete vidět, jak citáty vypadají? Rozklikněte si 3 ukázky tady napravo.

Kurz je určen pro středně pokročilé, ale zvládnou ho i motivovaní mírně pokročilí. Pokud chcete zůstat v kontaktu s angličtinou, trochu se poučit i pobavit, tak se zde registrujte k odběru kurzu. Stačí vyplnit jen váš email, vymyslet si heslo a kliknout na tlačítko "Registrovat se" (jméno a příjmení je nepovinné).

V každém emailu s odkazem k novému citátu, který vám pošleme, bude odhlašovací odkaz. Když už třeba nebudete chtít citáty dostávat - kliknete na něj a .... už je nebudete dostávat 🙂