Chcete se pobavit, poučit a zůstat v kontaktu s angličtinou?

Citáty v angličtině

Chodili jste na angličtinu, dosáhli jste (skoro) střední pokročilosti, ale teď už dlouho se svou angličtinou nic neděláte? "Něco" byste s ní chtěli udělat, ale nevíte, co by to mělo být a jak na to?

 • 1
  "Teď ne" = "Nikdy"
  Problém je v tom, že jsme všichni přetíženi. Často neděláme ani to, co bychom vlastně chtěli dělat. Ano, dokonce ani to, co nás baví. Víme totiž, že to bude trvat dlouho - půl hodiny, celou hodinu nebo dokonce déle a tak dojdeme k závěru "teď ne". A často se pak z "teď ne" stane "nikdy".
 • 2
  Jen pár minut
  Tuto časovou bariéru můžeme zrušit. Online kurz "Citáty v angličtině" je postaven na principu "neboj, bude to trvat jen chvilku", který už z podstaty snižuje nechuť ke studiu na minimum. A ono o žádné tradiční studium ani nejde - budete vědět, že po vás chceme doslova jen pár minut a proto je vysoce pravděpodobné, že budete ochotni sami sobě těch pár minut věnovat 🙂 A následující den taky. A další den taky. A další…
 • 3
  Dobrá nálada
  Můžeme vám slíbit, že se v tomto kurzu naučíte anglicky? Bohužel - to slíbit nemůžeme. A proč by vás tedy měl takový kurz zajímat? Protože po vás chce jen minutu, dvě vašeho času a chvilku zamyšlení. A možná vás těch pár minut pobaví, dodá dobrou náladu, nakopne nebo rozesměje. A další den taky. A po pár týdnech si třeba řeknete, že si zkusíte znova přečíst tu knížku povídek v angličtině, kterou jste četli " za mlada". Anebo se rozhodnete rovnou se přihlásit do nějakého "normálního" kurzu.
 • 4
  Cíl kurzu
  Cílem tohoto kurzu je přitáhnout vás zpět k angličtině, pobavit, poučit a motivovat, abyste svou angličtinu dali znovu do pohybu.

Co získáte a jak to funguje

Online kurz s členskou sekcí

"Citáty v angličtině" je online kurz, který můžete studovat kdykoliv. Jednotlivé citáty jsou v pravidelných intervalech uvolňovány a vaše členská sekce se postupně zaplňuje. Můžete se do ní kdykoliv přihlásit a libovolně se tak vracet k zveřejněným citátům. 

4 citáty/týden = 16 citátů/měsíc

Každý týden dostanete 4 emaily s upozorněním na nové citáty. V každém emailu je odkaz, kterým se prokliknete do své členské sekce k novému citátu. Budete-li chtít, můžete si citát ve formátu pdf stáhnout.

Měsíční nebo čtvrtletní členství

Můžete si zvolit měsíční nebo čtvrtletní členství, které je po uplynutí zvoleného období automaticky obnoveno. Pokud už nebudete chtít citáty dostávat, jednoduše své členství kdykoliv zrušíte - stačí napsat na dusan@espressoenglish.cz

Členství v klubu "Citáty v angličtině"

Můžete si zvolit měsíční nebo čtvrtletní členství.

Čtvrtletní členství
240 Kč
Jednou za 3 měsíce
Zvýhodněné čtvrtletní klubové členství
48 citátů v angličtině
Cena jen 80 Kč / měsíc
Chci čtvrtletní členství
Své členství můžete kdykoliv zrušit
Měsíční členství
120 Kč
Jednou za měsíc
Měsíční členství (ideální na vyzkoušení)
16 citátů v angličtině
Cena 124 Kč / měsíc
Chci měsíční členství
Své členství můžete kdykoliv zrušit