OBJEDNÁVKA ONLINE KURZU EspressoEnglish

 • ANO
  Objednávám si vstup do tříměsíčního online jazykového kurzu EspressoEnglish skládajícího se z třiceti lekcí.
 • ANO
  Vím, že přístupové údaje do členské sekce tohoto online kurzu dostanu emailem ihned po provedení úhrady kurzu a připsání částky na účet provozovatele.
 • ANO
  Chápu, že za mě nikdo nic neudělá. Pokud se chci zlepšit v angličtině a dojít ke svému cíli – tedy „domluvit se anglicky“, tak musím: 1.-vyrazit na cestu, 2-jít po ní, 3. – vychutnávat si ji (=důležité! :)) a nezapomenout kudy jsem šel včera a před týdnem, s čím jsem se tam setkal a co jsem se dozvěděl.
 • ANO
  Vím, že po ukončení kurzu dostanu zdarma eBook s přehledem všech anglických obratů a dialogů z kurzu i s jejich překladem do češtiny.
 • ANO
  Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápl vedle a že toto není kurz pro mě, mohu kdykoliv v průběhu prvních 30 dní od zahájení kurzu požádat o vrácení peněz a bez otázek je dostanu zpět v plné výši.

OBJEDNÁVKA

UPOZORNĚNÍ PRO SLOVENSKO: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a dosud nejste plátce DPH, vznikne Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud se nechcete stát identifikovanou osobou, doporučuji koupit si EspressoEnglish jako fyzická osoba -  nepodnikatel (náklady si pak ale samozřejmě nemůžete uplatnit v účetnictví).

 • Pokud zvolíte platbu online platební kartou (ihned) nebo online bankovním převodem (ihned) budete po kliknutí na tlačítko ODESLAT přesměrováni na zabezpečenou platební bránu GoPay.
 • Pokud zvolíte platbu bankovním převodem (trvá 1-2 dny) přijde Vám po kliknutí na tlačítko ODESLAT email se zálohovou fakturou. Tu pak zaplatíte běžným převodním příkazem ve své bance.

GoPay platební brána

GoPay - instituce elektronických peněz regulovaná Českou národní bankou.

100% ZÁRUKA

I když objednáte a zaplatíte, máte 30 dní na to své rozhodnutí změnit. Pokud nám dáte vědět, že jste si to rozmysleli, objednávku stornujeme a vy dostanete celou zaplacenou částku zpět.

Učte se jen to nejužitečnější z angličtiny. Vždy jen pár minut, ale pravidelně. V pohodě a bez stresu. A zažijte úspěch.
Dušan DvořákEspressoEnglish