Jen to nejdůležitější z angličtiny v 5minutových lekcích

ESPRESSO ENGLISH

100denní online kurz angličtiny skládající se z 30 krátkých lekcí.

Podle nedávné studie publikované v Oxford University Press pokryje 1000 nejfrekventovanějších slov angličtiny téměř 90% jakékoli konverzace. Co z toho plyne? To je jednoduché - pokud budete znát nejdůležitější slovní zásobu angličtiny, lépe se domluvíte. 

Tuto důležitou slovní zásobu přirozeně a nenásilně vstřebáte prostřednictvím dialogů a užitečných obratů, které jsou stejné nebo podobné v češtině i angličtině.

Chcete vidět, jak vypadají lekce kurzu? Rozklikněte si 3 ukázky tady napravo a koukněte se na minutové informační video nahoře.

Jak kurz probíhá? Dvakrát týdně dostanete na svůj email upozornění s proklikem k nové lekci. Jednotlivé lekce jsou postupně uvolňovány a členská sekce se tak postupně zaplňuje. Vy do ní máte přístup a můžete se tak k lekcím libovolně vracet. 

Pokud se chcete naučit nejdůležitější slovní zásobu angličtiny, registrujte se k odběru kurzu. Stačí jen vyplnit váš email, zvolit heslo a kliknout na tlačítko "Registrovat se" (jméno a příjmení jsou nepovinné).

V každém našem emailu s odkazem k nové lekci, bude v patičce odhlašovací odkaz. Pokud už třeba nebudete chtít lekce dostávat - kliknete na odkaz a ..... už je nebudete dostávat 🙂