Děkujeme a vítejte v Espresso English

Jsme rádi, že jste přišli mezi nás.

Brzy se společně vydáme na cestu na jejímž konci budete nejen umět líp anglicky, ale vytvoříte si i návyk pravidelného studia. Sice jen pár minut několikrát týdně, ale důležité je tento návyk vybudovat. Nemělo by to být nic složitého, protože pár minut denně - "než dopijete své espresso" - jistě můžete sami sobě věnovat.

Hlavním cílem je dát do pohybu vaši angličtinu, postupně vás naučit to nejužívanější a tím pádem nejužitečnější, abyste se domluvili anglicky. Ať se vám daří.

Co se teď bude dít?

V tuto chvíli již na váš email přistává zálohová a koncová faktura (pokud nejste podnikatel, nemusíte si jich vůbec všímat) a další 2 emaily - jeden s vašimi přihlašovacími údaji do členské sekce a druhý s přímým odkazem k první lekci.

Pokud máte účet u Gmailu nebo u Seznamu a email od nás nedorazí během pár minut, zkontrolujte si prosím svou složku "Hromadné" (jste-li u Seznamu) nebo "Promo akce" (jste-li u Gmailu), protože je možné, že náš email nerad přistál právě tam. Přetáhněte si ho pak prosím do své složky "Doručená pošta". Zajistíte tím, že příští email od nás už nespadne do "Hromadné" nebo "Promo akce", ale už správně do "Doručená pošta". Proč je to důležité? Emailem budete dostávat upozornění na zveřejnění nových lekcí ve vaší členské sekci. A tato upozornění by také mohla skončit jinde než v Doručené poště a vy byste tak nedostali zprávu, že na vás čeká nová lekce.

Kdybyste nedostali žádný email, pište prosím na info@espressoenglish.cz.