Klaplo to!

Děkuji za potvrzení e-mailu

Nyní je už vaše pdfko s 24 nejpoužívanějšími slovy v angličtině na cestě na vaši e-mailovou adresu.

A co dál?

Teď už tedy máte pdfko s prvními 24 nejpoužívanějšími slovy v angličtině. To jsou ta, která tvoří přibližně 1/3 všech konverzací.

A co že to vlastně znamená? No, je to fakt těžko uvěřitelné, ale kdyby si někdo nahrál konverzaci dvou lidí, když se spolu baví o normálních věcech a pak by se  kouknul na všechna slova, která v konverzaci zazněla, tak by zjistil, že celá 1/3 slov, kterou ti dva lidé použili, se pořád a pořád opakuje. A kolik těch slov je? Jen 24. 

Co z toho plyne? To, že když se chci co nejdříve dorozumět anglicky, tak bych se měl nejprve naučit ta nejdůležitější slova, protože ta mi nejrychleji pomůžou se domluvit.  

Pokud vám to dává smysl a chtěli byste dát svou angličtinu do pohybu, tak byste možná měli zájem se dozvědět nejenom prvních 24 slov, ale prvních 100 nejdůležitějších slov. Ta totiž tvoří dokonce 50% všech konverzací. Znáte je? Pokud si nejste jisti, pošleme vám je za symbolický poplatek 39 Kč. Proč ne zadarmo? Protože chceme, aby je dostali jen ti, kterým dává smysl to, že všechna slova nejsou stejně důležitá a efektivněji se dorozumí ten, kdo zná ta nejpoužívanější. Těch několik desetikorun je filtr, který oddělí vážné zájemce od těch méně vážných 🙂 

Máte-li tedy zájem naučit se 100 slov, která tvoří až polovinu všeobecných konverzací, které spolu lidé vedou, vyplňte tady dole objednávku.