Přehled dalších on-line jazykových kurzů angličtiny

Děkujeme, že jste absolvovali základní jazykový kurz EspressoEnglish. Připravili jsme pro vás však i několik dalších jazykových kurzů, které můžete studovat zdarma. Vyberte si ten, který vám nejlépe vyhovuje a vydejte se na cestu. Přejeme dobrý vítr do plachet!

Přehled kurzů

Vyberte si kurz, přečtěte si "Více informací" a přihlaste se k jeho odběru

Business English Idioms

Jazykový kurz pro středně a více pokročilé. Rozšiřte si svou zásobu idiomatické angličtiny a lépe a přirozeněji se domluvte se svými zahraničními kolegy. 

English for Meetings

Jazykový kurz pro středně a více pokročilé. Naučte se užitečné obraty, které vám pomohou se lépe a efektivněji účastnit firemních porad. Zdokonalte svou angličtinu a staňte se hvězdou příštího meetingu ve vaší firmě.

Extr@ English

Jazykový kurz ve formátu sitcomu, který vás zábavnou a vtipnou formou naučí používat současnou angličtinu. Scénář byl napsán velmi jednoduchým jazykem a je tak přístupný i studentům s pouze základní znalostí angličtiny. 

Citáty v angličtině

 Mini-kurz co ani není kurz. "Citáty v angličtině" jsou pro středně pokročilé, kteří se nechtějí učit, ale chtějí zůstat v kontaktu s angličtinou a trochu se poučit i pobavit.