OBJEDNÁVKA ONLINE KURZU EspressoEnglish

  • Objednávám si vstup do tříměsíčního online jazykového kurzu EspressoEnglish skládajícího se z třiceti lekcí.
  • Vím, že přístupové údaje do členské sekce tohoto online kurzu dostanu emailem ihned po provedení úhrady kurzu a připsání částky na účet provozovatele. Přístup do kurzu mi zůstane po dobu jednoho roku po ukončení kurzu.
  • Chápu, že za mě nikdo nic neudělá. Pokud se chci zlepšit v angličtině a dojít ke svému cíli – tedy „domluvit se anglicky“, tak musím: 1.-vyrazit na cestu, 2-jít po ní, 3. – vychutnávat si ji (=důležité! :)) a nezapomenout kudy jsem šel včera a před týdnem, s čím jsem se tam setkal a co jsem se dozvěděl.
  • Vím, že po ukončení kurzu dostanu zdarma eBook s přehledem všech anglických obratů a dialogů z kurzu i s jejich překladem do češtiny.
  • Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápl vedle a že toto není kurz pro mě, mohu kdykoliv v průběhu prvních 30 dní od zahájení kurzu požádat o vrácení peněz a bez otázek je dostanu zpět v plné výši.

OBJEDNÁVKA

Po kliknutí na tlačítko Objednávám s povinností platby budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu GoPay.

 

GoPay platební brána

GoPay - instituce elektronických peněz regulovaná Českou národní bankou.

100% ZÁRUKA

I když objednáte a zaplatíte, máte 30 dní na to své rozhodnutí změnit. Pokud nám dáte vědět, že jste si to rozmysleli, objednávku stornujeme a vy dostanete celou zaplacenou částku zpět.

Učte se jen to nejužitečnější z angličtiny. Pár minut denně, ale pravidelně. V pohodě a bez stresu. A zažijte úspěch.
Dušan DvořákEspressoEnglish